Opel Zafira Life w wersji kamper

Opel Zafira Life jest wielofunkcyjny jak szwajcarski scyzoryk. Przestronny van jest dostępny w trzech długościach i ma bardzo zróżnicowane wnętrze. Opcjonalnie drzwi przesuwne otwierają się i zamykają elektrycznie, a wąski promień skrętu, widoczność i łatwość prowadzenia sprawiają, że Zafira Life jest idealna na wakacyjne wycieczki z rodziną i z przyjaciółmi. Ponadto dzięki specjalistycznym zabudowom Zafira Life może stać się również kamperem, oferującym jeszcze większą swobodę i komfort wypoczynku.

Oferowana na niemieckim rynku Zafira Life z zabudową firmy Crosscamp ma długość 4,95 m i jest to w pełni wyposażony kamper z miejscem do spania dla czterech osób. Wyposażenie standardowe obejmuje m.in. takie elementy jak podnoszony dach, łóżko, wyposażone szafki i aneks kuchenny. Wiele dodatkowych opcji można zamówić indywidualnie, dzięki czemu każdy użytkownik może skonfigurować pojazd zgodnie z własnymi wymaganiami.

Dostępne są również atrakcyjne cenowo pakiety wyposażenia Zafiry Life. Szeroka gama opcjonalnych systemów wspomagania obejmuje wspomaganie świateł drogowych, ostrzeganie przed sennością, wspomaganie utrzymania pasa ruchu i rozpoznawanie znaków drogowych z tempomatem pół-adaptacyjnym, a także ostrzeganie o kolizji czołowej z asystentem hamowania awaryjnego.

Opel Zafira Life z zabudową firmy Crosscamp jest oferowany z pełną gamą silników diesla i przekładni, w czterech wersjach mocy silnika. Wszystkie silniki spełniają normę Euro 6d-TEMP i wyposażone są w technologię oczyszczania spalin SCR dla zapewnienia nieograniczonej mobilności.

Jazdę Oplem Zafirą Life po nieutwardzonych drogach ułatwia opcjonalny system kontroli trakcji IntelliGrip, który zapewnia przyczepność wymaganą na każdym rodzaju nawierzchni. Idealne rozwiązane na przygodę poza utartymi szlakami.

Informacja prasowa

One thought on “Opel Zafira Life w wersji kamper

  • 7 lipca 2020 o 23:05
    Permalink

    Spóźnili się z tym Oplem, już zdążyliśmy kupić Toyotę Proace Verso VIP. Ale to przecież to samo auto, tylko znaczek inny. Tak samo jak bliźniacze modele ze znaczkiem Citroena czy Peugeota. Szkoda Opla – mam sentyment do tej marki. I spodziewałem się zupełnie innej nowej Zafiry.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *