Sesja Twojego auta od Tomasza Dąbrowskiego na aukcji WOŚP

Tomasz Dąbrowski, znany warszawski fotograf motoryzacyjny współpracujący także z naszą redakcją, postanowił wesprzeć tegoroczny finał WOŚP. Na charytatywną aukcję w serwisie allegro wystawił ofertę wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej samochodu. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Oczywiście nie ma znaczenia, jaki samochód będzie obiektem sesji. Skoda, Multipla, Maluch czy Ferrari… każdy może mieć przecież klimatyczne zdjęcia, które mogą być fantastyczną pamiątką lub materiałem do ogłoszenia sprzedaży bądź reklamy firmy.

Tomek zaproponował wykonanie sesji samochodu zwycięzcy licytacji w dowolnym terminie, w lokalizacji w okolicach Warszawy. Oczywiście klimat sesji zostanie uzgodniony z jej zwycięzcą. W skład usługi wchodzi:

  • Dostarczenie minimum 20 obrobionych zdjęć samochodu w pełnym rozmiarze.
  • Propozycje różnorodnych miejsc w Warszawie lub okolicach pasujących do wspólnej wizji zamawiającego i fotografa.
  • Publikacja prac na Instagramie autora: @dabrowski.tomasz
  • Pozwolenie także na komercyjne wykorzystanie zdjęć.

Aukcja Tomka znajduje się tutaj.

Zdjęcia Tomka możecie zobaczyć w naszych testach samochodów: Toyota GR Yaris i Mercedes GLE 400d. Już wkrótce zamieścimy test Renault Megane RS i Porsche Panamera Turbo S także z fantastycznymi zdjęciami Tomka. Obserwujcie Overdrive.

Redakcja Overdrive, zdjęcia: Tomasz Dąbrowski

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *