Renault Trafic Camper w zabudowie Wavecamper

Do sieci Renault Polska na przełomie roku trafił model idealny na aktualne czasy – Renault Trafic Camper w zabudowie Wavecamper. Samochód typu campervan, z pełną obsługą gwarancyjną Renault, ma spełniać oczekiwania rodziny czy grupy znajomych podczas krótkich wyjazdów weekendowych oraz wakacyjnych.

Renault Trafic Camper

Wavecamper Renault Trafic Camper wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest dostępny także na długiej wersji Trafica. Zabudowa jest wyposażona w dwa pojedyncze fotele zamiast kanapy, co oferuje nowe możliwości dotyczące aranżacji wnętrza i wykorzystania pojazdu.

Renault Trafic Camper
SAMOCHÓD DO WIELU ZADAŃ

Wavecamper Renault Trafic Camper to samochód, który ma zapewnić pełną niezależność w podróżowaniu. Jednocześnie również może być przydatnym busem podczas codziennego użytkowania. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz innowacyjnemu układowi wnętrza (5,4 m długości oraz 2,0 m wysokości) może być także wykorzystywany do wielu zastosowań. Niekoniecznie może być używany tylko do użytku wakacyjnego czy też wyjazdów weekendowych. Samochód doskonale sprawdzi się także podczas codziennych zadań, jak np. odwożenie dzieci do szkoły, dojazd do pracy czy na zakupy. Wysokość samochodu ze złożonym dachem wynosi najczęściej poniżej 200 cm, dlatego możemy nim wjechać do większości galerii handlowych.

Renault Trafic Camper

Dzięki łatwemu demontażowi foteli oraz łóżka dolnego szybko uzyskujemy też przestrzeń bagażową o długości do 300 cm. Wykorzystując system szynowy, możemy zabezpieczyć przewożony towar. Wavecamper zapewnia również wygodne miejsce do przebywania wewnątrz oraz szereg udogodnień (np. stolik i dodatkowa instalacja elektryczna). Sprawiają one, że samochód będzie też odpowiednim miejscem dla chętnych do pracy poza biurem, w ładnym otoczeniu.

Renault Trafic Camper

W weekend czy w trakcie urlopu Renault Trafic Camper gwarantuje komfortowe podróżowanie z możliwością zatrzymania się na nocleg. W Wavecamper Renault Trafic znajdziemy też m.in. dwa wygodne łóżka dwuosobowe, zbiorniki na wodę czystą i szarą, kuchenkę gazową dwupalnikową ze zintegrowanym zlewozmywakiem, lodówkę z zamrażalnikiem, ogrzewanie postojowe oraz system solarny.

Renault Trafic Camper daje podróżującym pełne poczucie niezależności, pozwala też w każdej chwili wybrać nowe miejsce postoju. W pełni wyposażona kuchnia umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków. Samochód jest również wyposażony w prysznic zewnętrzny oraz opcjonalnie w toaletę turystyczną.

Renault Trafic Camper

Dzięki wolnej podłodze i przestrzeni załadunkowej o długości do 300 cm w Wavecamper Renault Trafic znajdzie się miejsce do zapakowania sprzętu typu rowery, deska itp. Samochód idealnie nadaje się też do przewiezienia dużych gabarytów.

PEŁNOWARTOŚCIOWY KAMPER Z DACHEM SYPIALNYM

Wavecamper Renault Trafic sprawdzi się przede wszystkim podczas wyjazdów wakacyjnych jako pełnowartościowy kamper z czterema miejscami do spania, szafkami, ogrzewaniem postojowym czy dodatkową instalacją elektryczną. Samochód oferuje także różne konfiguracje wnętrza. Jeśli dwie osoby śpią na łóżku górnym (namiot sypialny), to na dole można korzystać z przestrzeni mieszkalnej lub łóżka dolnego.

WYJAZD RODZINNY CZY Z PRZYJACIÓŁMI?

Renault Trafic Camper dzięki opcjonalnym dodatkowym fotelom w kilka minut może też się przystosować do przewozu 6 osób. Samochód standardowo wyposażony jest w cztery fotele. Cechą charakterystyczną auta są między innymi pojedyncze fotele w systemie szynowym, które umożliwiają aranżację wnętrza na wiele sposobów. Istnieje także możliwość przestawiania foteli, ich dołożenia lub całkowitego demontażu. Innowacyjna zabudowa Wavecamper Renault Trafic charakteryzuje się szeroką funkcjonalnością.

WYPOSAŻENIE

Zabudowa Wavecamper Renault Trafic oferuje lodówkę kompresorową firmy Dometic, instalację elektryczną z dodatkowym akumulatorem, kompletną izolację z tapicerskim wykończeniem wnętrza, zlewozmywak ze szklaną pokrywą i zintegrowanym składanym kranem, składany stolik za siedzeniem kierowcy, który może być używany również poza pojazdem i wiele innych udogodnień. Samochód został wyposażony w standardzie w panel solarny o mocy 100 W wraz z instalacją solarną. Opcjonalnie można zwiększyć moc panelu (za dodatkową opłatą) do 150–160 W. Bardzo ważnym elementem jest także kompletna zabudowa meblowa najwyższej jakości, wykonana z lekkiej sklejki z odpornym na uszkodzenia laminatem CPL.

DODATKOWO W WYPOSAŻENIU:
  • przetwornica 230 V (opcja)
  • ogrzewanie postojowe EBERSPACHER
  • podręczna latarka ładowana z gniazda 12 V zamocowana w łatwo dostępnym uchwycie
  • instalacja solarna, lodówka DOMETIC, uniwersalny system mocowania bagażu
  • praktyczne schowki w przestrzeni łóżka dolnego, szuflady w przestrzeni kuchennej, panel z gniazdami USB, 12 V, 230 V – gniazdo prysznica i wieszak w bagażniku
  • termomaty magnetyczne (opcja)
  • gniazdo USB w przestrzeni dachu sypialnego
  • gniazdo USB w przestrzeni łóżka dolnego
  • uchwyt na tablet (opcja)
  • zewnętrzne gniazdo CEE z możliwością wyprowadzenia gniazda 230 V pod markizą

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *