100 lat Rajdu Polski – piknik Automobilklubu Polski

Rajd Polski, najstarsza i najbardziej prestiżowa impreza sportu motorowego w Polsce, obchodzi swoje stulecie. Tylko Rajd Monte Carlo ma dłuższą historię. Polski bywał już rundą Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, ale przede wszystkim jest od zawsze najważniejszą rundą Mistrzostw Polski.

Stulecie uczczono godnie, dokładając do programu najsłynniejszy OS, czyli ulicę Karową. Pojadą jednak na niej nie tylko uczestnicy, ale też samochody historyczne. A na Bemowie, w siedzibie najstarszego polskiego Automobilklubu, zorganizowano rocznicową wystawę i park maszyn dla zabytkowych rajdówek. Obejrzyjcie naszą fotorelację.

Bartosz Ławski, zdjęcia: Paweł Bielak

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *