Dacia Jogger – zapowiedź nowego 7-miejscowego samochodu

Nowy samochód marki Dacia będzie znany pod nazwą Dacia Jogger – producent przedstawił dzisiaj zapowiedź jego piątkowej premiery. To prosta, sugestywna i zrozumiała na całym świecie nazwa najnowszego modelu Dacii – 7-miejscowego samochodu rodzinnego, który zostanie zaprezentowany podczas wydarzenia online 3 września. Pierwszą szansą zobaczenia Dacii Jogger w jej „outdoorowym” środowisku będzie Międzynarodowy Salon Samochodowy w Monachium. Premiera odbędzie się 6 września 2021 r. Nowy model będzie można oglądać przy głównym wejściu salonu.

Outdoorowy 7-miejscowy samochód rodzinny Dacii

5- lub 7-miejscowa Dacia Jogger jest najlepszym towarzyszem (dużych) rodzin. Ten wszechstronny model odpowie na potrzeby wszystkich członków rodziny podczas codziennych przygód i wypraw na łono natury.

Dacia Jogger – krótka nazwa

Jogger to prosta i także nowoczesna nazwa – każdy jest w stanie ją wymówić i jest powszechnie zrozumiała. Symbolizuje dynamikę, pozytywną energię i także ducha aktywności na świeżym powietrzu. Końcówka „er” – niczym w Dusterze, przywodzi na myśl solidność i wytrzymałość idealnego kompana codziennych rodzinnych wypraw.

Start w Monachium

Dacia zaprezentuje Dacię Jogger 3 września o godzinie 10:00 podczas organizowanego wyłącznie online wydarzenia. Kilka dni później – 6 września – odbędzie się premiera na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Monachium. Prezentacja odbędzie się w obecności dyrektora generalnego Dacii Denisa Le Vota. Od 7 września zaplanowano również cykl nowych prezentacji w całym mieście.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *