Nowa Kia Niro – zapowiedź

Kia prezentuje zapowiedź nowego modelu Niro tuż przed oficjalnym debiutem podczas Seul Mobility Show 2021. Nowa Kia Niro została zaprojektowana zgodnie z filozofią designu Kii „Przeciwieństwa, które się uzupełniają”. Ma także wyrażać zdecydowane zaangażowanie marki Kia w zrównoważony rozwój.

Nowa Kia Niro - zapowiedź

W nadwoziu Kii Niro na nowo zinterpretowano odważne detale, które pokazano w 2019 roku w modelu koncepcyjnym – Habaniro. Odważnie stylizowany crossover ma dwukolorowe nadwozie i wiele detali, które podkreślają jego technologiczne zaawansowanie.

Nowa Kia Niro - zapowiedź

W kabinie uwagę przykuwa niekonwencjonalna asymetryczna deska rozdzielcza. Łączy ona poziome i ukośne formy, które odpowiadają założeniom filozofii designu „Przeciwieństwa, które się uzupełniają”. Dzięki odważnej, funkcjonalnej i także ekologicznej konstrukcji nowe Niro wpisuje się w filar tej filozofii, który nazwano „Uzasadniona radość”.

Nowa Kia Niro zostanie zaprezentowana na tegorocznym Seul Mobility Show 25 listopada 2021 r. o godzinie 11:30 czasu koreańskiego (3:30 w Polsce).

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *