Honda ZR-V dołączy do oferty w Europie w 2023 r.

Honda potwierdziła, że niedawno zapowiedziany nowy SUV marki, należący do segmentu C, będzie nosił nazwę „ZR-V”. Nowy model będzie plasował się w ofercie Hondy pomiędzy modelami HR-V i CR-V. Honda ZR-V wejdzie do sprzedaży na rynkach europejskich w 2023 roku. Nowy model będzie napędzany pełną hybrydą – znakomitym układem napędowym e:HEV, poszerzając ofertę Hondy dla klientów poszukujących pojazdów zelektryfikowanych.

Zapowiedź ta rozpoczyna kolejny etap europejskiej strategii elektryfikacji produktów Hondy. Wraz z dostępnymi zelektryfikowanymi modelami SUV-ów, ZR-V stanowi ważną nowość w ofercie Hondy. Marka jeszcze bardziej będzie koncentrować się na tym, szybko rozwijającym się, segmencie.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.