Klasyczny Koneser – po raz czwarty

Klasyczny Koneser – towarzyszymy tej imprezie od początku, obserwowaliśmy, jak się rozwija. Nawet w pandemii, mimo ograniczeń, uczestników nie brakowało. Tegoroczna edycja, choć nie zawierała w sobie turystycznego rajdu po warszawskiej Pradze, także ściągnęła wielu uczestników i jeszcze więcej zwiedzających.

Samochodów było nieco mniej niż w zeszłym roku, ale nie z braku chętnych. Właściciel terenu po prostu zezwolił na wjazd określonej liczby pojazdów. Stąd organizatorów zmuszono byli do przeprowadzenia swego rodzaju selekcji. Dla publiczności tylko lepiej – po pierwsze, samochody dostępne były praktycznie przez cały czas, a po drugie, były to wyłącznie interesujące i świetnie odrestaurowane egzemplarze. My byliśmy w Koneserze z kamerami i już pod koniec tygodnia przedstawimy naszą relację w 110 odcinku podcastu Overdrive.

Klasyczny Koneser 2022 – fotorelacja:

Tekst: Bartosz Ławski, zdjęcia: Paweł Bielak

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.