O nas

Overdrive.com.pl – o motoryzacji z innej strony

Już sama nazwa wskazuje, że niniejsza strona poświęcona jest w 100% motoryzacji. Pojęcie overdrive*, czyli nadbieg powinno być znane nie tylko starszym miłośnikom motoryzacji. Jesteśmy jej pasjonatami, związanymi z nią niemalże od urodzenia. Prezentujemy głównie testy samochodów, opisując i pokazując Wam nasze wrażenia i ich odbiór. Pokazujemy Wam samochody i imprezy uwiecznione obiektywami aparatów i subiektywnie je opisujemy, a strona wyraża wyłącznie nasz punkt widzenia. Pokazujemy także nowości producentów, a także dzielimy się z Wami naszym zdaniem na sprawy związane z naszą pasją – motoryzacją. W szczególności skupiamy się na bezpieczeństwem, sportem i naszymi odczuciami z jazd testowanymi samochodami. Testujemy je w sposób przede wszystkim bezpieczny i zgodny z przepisami. Auta sportowe testować będziemy w miarę możliwości na torach, traktując zawsze bezpieczeństwo jako priorytet. Będziemy także opisywać modele samochodów w różnych skalach: gotowe jak i te do sklejania. Możecie także nas posłuchać w cotygodniowym odcinku naszego podcastu. Mamy nadzieję że będziecie śledzili na bieżąco naszą stronę. Zapraszamy!

* Overdrive, czyli nadbieg to rozwiązanie używane w skrzyniach biegów, jako osobne przełożenie w celu zmniejszenia obrotów silnika przy wyższych prędkościach, co obniża zużycie paliwa.

Redakcja Overdrive:

Bartosz Ławski

Redaktor naczelny Overdrive. Ekspert od lat związany z motoryzacją i bezpieczeństwem ruchu drogowego. Autor większości artykułów na stronie, wieloletni dziennikarz motoryzacyjny związany z prasą i telewizją.

Paweł Bielak

Autor większości zdjęć w Overdrive. Wydawca, administrator portalu, a także kierowca związany z motorsportem zarówno rajdowym jak i wyścigowym, znający także meandry polskiego rynku motoryzacyjnego.

Robert Czarnecki

Kierowca uczestniczący w wyścigach rallycross, szkoleniowiec, ekspert od bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wicemistrz Polski Rallycross 2019 w klasie Supercars Light.


Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować, zapraszamy do zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy.