MotoryzacjaSport

Puchar Toru Modlin 2020

Cykl Puchar Toru Modlin składa się w tym roku z 5 eliminacji, a 23 marca odbędzie się jego pierwsza runda. Jest to impreza skierowana do amatorów, choć poziom imprezy, jak i jej charakterystyka przyciąga sporą liczbę profesjonalistów w bardzo dobrze przygotowanych autach.  Impreza składa się z pięciokrotnie przejeżdżanego odcinka o długości 4,2 km, a na wynik końcowy składa się suma czasów uzyskanych podczas wszystkich przejazdów. Ostatni odcinek, to tzw. Power Stage, na którym uczestnicy walczą o dodatkowe punkty w klasyfikacji sezonu, dokładnie tak samo jak w RSMP czy WRC.

Uczestnicy są podzieleni na 11 klas, a bardzo techniczna i równa trasa przyciąga coraz więcej zawodników. Na każdej eliminacji kierowcy rywalizują o atrakcyjne nagrody rzeczowe. W imprezie może wziąć udział tak naprawdę każdy zawodnik dysponujący samochodem, prawem jazdy oraz kaskiem.

Cykl Puchar Toru Modlin od tego roku ma honorowy patronat Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, a nasz portal Overdrive objął rozgrywki patronatem medialnym. Będziemy dla Was relacjonować wszystkie rundy Pucharu.

Zapisów dokonywać można od dnia 04.02.2020r. bezpośrednio przez stronę www.tormodlin.pl lub przez stronę www.rajd.internetowy.pl, gdzie również zamieszczone zostały regulaminy obowiązujące podczas całości wydarzenia.
Impreza Puchar Toru Modlin uzyskała wizę PZM, co oznacza że spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i rywalizacji oraz jest uznana przez FIA.

Strona Pucharu Toru Modlin na Facebooku

Wydarzenie – I Runda Pucharu Toru Modlin

Strona www Toru Modlin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *