MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Koncepcyjny Renault MÉGANE eVISION

MÉGANE eVISION to przyszłość samochodu elektrycznego Renault. Pomimo bogatej historii sięgającej ponad 120 lat, marka Renault nieustannie patrzy w przyszłość i wprowadza innowacje. Wiele zmieniających się wyzwań technologicznych, społecznych i środowiskowych, przed którymi stoi przemysł samochodowy, jest siłą napędową rozwoju Renault.

W ciągu ostatnich kilku lat samochody weszły na zupełnie nowy poziom. Tam, gdzie kiedyś były prostym środkiem transportu, teraz stały się współdzielonym rozwiązaniem mobilnym z coraz większą zintegrowaną technologią na pokładzie. Renault od dawna jest świadome tej zmiany i na początku tego roku zaprojektowało nową i innowacyjną koncepcję zwaną Renault MORPHOZ. To wszechstronny, modułowy i autonomiczny elektryczny samochód koncepcyjny, który podkreśla nowe formy mobilności.

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision, innowacyjny samochód koncepcyjny, który jest nie tylko wizjonerski, ale także ambitny. Zapowiada najnowszą linię pojazdów elektrycznych, opartą na całkowicie nowej modułowej platformie CMF EV.

Mégane eVision w pełni wykorzystuje to, co ma do zaoferowania nowa platforma zaprojektowana przez Alliance. Ten dynamiczny hatchback wyposażony jest w jeden z najcieńszych akumulatorów na rynku. Posiada także nowy, ultra kompaktowy układ napędowy oferujący więcej miejsca. Jego wyrafinowany wygląd i sygnatura świetlna podkreślają nowoczesny design samochodu, który przełamuje dotychczasowe standardy pojazdów elektrycznych. Zarówno pod względem użytkowania, wielkości i designu, a także jego efektywności energetycznej.

Ten pojazd jutra wkrótce stanie się rzeczywistością, a model produkcyjny tego koncepcyjnego samochodu ma zostać wprowadzony w 2021 roku.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *