MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Nowa Dacia Jogger – ceny w Polsce

Nowy, rodzinny samochód Dacia Jogger pojawi się w polskich salonach Dacii na przełomie marca i kwietnia 2022 r. Ceny 5-miejscowej Dacii Jogger zaczynają się od 63 400 PLN, a wariantu 7-miejscowego – od 66 400 PLN (wersja ESSENTIAL z silnikiem TCe 100 LPG).

Dacia Jogger
Dacia Jogger
Wersje silnikowe

Klienci mogą obecnie wybrać jedną z dwóch wersji silnikowych Dacii Jogger. Dostępny jest nowy, wydajny i mocny silnik benzynowy TCe 110 lub dwupaliwowy silnik TCe 100 LPG. Dacia jest jedynym producentem oferującym kompletną gamę samochodów wyposażonych w dwupaliwowe silniki (benzyna/LPG). W 2023 roku pojawi się również wersja hybrydowa.

Dacia Jogger
Dacia Jogger
Samochód rodzinny

Nowa Dacia Jogger to idealny towarzysz podróży dla rodzin, które pragną uciec od codzienności i spędzać czas na świeżym powietrzu. Ten wszechstronny samochód łączy w sobie to, co najlepsze z każdego segmentu. Łączy długość kombi, przestronność kombivana oraz godne SUV-a możliwości terenowe. Jako prawdziwy rodzinny samochód Dacii, Jogger wyróżnia się najlepszym stosunkiem ceny do przestronności i wielofunkcyjności. Dacią Jogger, w zależności od wersji, może podróżować nawet siedem dorosłych osób. Samochód oferuje ponad 60 wariantów aranżacji wnętrza, dzięki czemu łatwo je dostosować do zmieniającego się składu rodziny.

Dacia Jogger
Dacia Jogger
Najprzestronniejsze wnętrze w segmencie

Dzięki mierzącemu 4,55 m nadwoziu i znacznemu, wynoszącemu 2,90 m rozstawowi osi Dacia Jogger oferuje najprzestronniejsze wnętrze w segmencie. W tylnej części kabiny znajduje się trzymiejscowa kanapa składana w układzie 2/3-1/3 (w drugim rzędzie) oraz dwa składane fotele, które można pojedynczo wyjąć (w trzecim rzędzie). Maksymalna pojemność przestrzeni ładunkowej Dacii Jogger (po złożeniu wszystkich tylnych siedzeń) wynosi 1 819 litrów VDA. Komfort podróżowania w drugim i trzecim rzędzie siedzeń jest równie wysoki jak na przednich siedzeniach. Także dzięki dużej ilości miejsca na wysokości kolan i stóp.

Dacia Jogger
Dacia Jogger

Dacia Jogger zapewnia także najlepszy dostęp do trzeciego rzędu siedzeń dzięki mechanizmowi odchylania siedzeń w drugim rzędzie. Wynosząca 855 mm odległość od siedzisk do dachu i 127 mm miejsca na wysokości kolan w trzecim rzędzie siedzeń plasują Dacię Jogger w rynkowej czołówce 7-miejscowych modeli. Zapewnia dwóm dorosłym osobom komfortowe warunki podróżowania.

Modułowe relingi dachowe

Zależnie od wersji Dacia Jogger może być także wyposażona w modułowe relingi dachowe, które można przekształcić w poprzeczki kilkoma obrotami klucza. Na potrzeby różnych, nawet najbardziej nietypowych, podróży i przejazdów można je zmienić w dachowy bagażnik o ładowności do 80 kg. Ten chroniony patentem system doskonale oddaje ducha Dacii − jest pomysłowy, praktyczny, prosty i niedrogi.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *