MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Mercedes-AMG C 63 F1 Edition

Nowy Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE to według producenta game changer w 55-letniej historii AMG. Dzięki know-how z Formuły 1 przenosi on najnowocześniejsze technologie ze sportów motorowych na drogę. Innowacyjna koncepcja hybrydy z silnikiem elektrycznym i wysokowydajnym akumulatorem AMG na tylnej osi łączy doskonałą moc systemową 500 kW (680 KM) z imponującą dynamiką jazdy. Ekskluzywne elementy zewnętrzne i wewnętrzne modelu „F1 Edition”, podkreślają ​​sportowy i zelektryfikowany charakter tego samochodu.

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE w wersji F1 Edition
Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE w wersji F1 Edition
F1 Edition

Edycja „F1 Edition” jest dostępna dla sedana i kombi przez rok od rozpoczęcia sprzedaży. Cechą wyróżniającą wersji jest ekskluzywne lakierowanie uni MANUFAKTUR w kolorze alpejskiej szarości. Lakier połączony jest z oklejeniem na bokach pojazdu składającym się z logo AMG i gradientu kolorów od szarego do czarnego. Czerwone linie na progach oraz przednich i tylnych zderzakach stanowią kolorystyczny akcent. 20-calowe kute obręcze AMG z 5 podwójnymi ramionami pomalowano na czarny mat. Czerwone ranty felg zapewniają atrakcyjny kontrast i jednocześnie odpowiadają także kolorystyce kół oficjalnego samochodu medycznego FIA F1 Mercedes-AMG.

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE w wersji F1 Edition
Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE w wersji F1 Edition
Aerodynamika

Pakiet aero AMG, opracowany w tunelu aerodynamicznym, poprawia właściwości jezdne przy dużych prędkościach. Elementy aerodynamiczne obejmują większy przedni spojler i tylny spojler na pokrywie bagażnika (tylko w sedanie). Dodatkowo przeprojektowano wykończenia zderzaka i dodano dodatkową płytę dyfuzora.

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE w wersji F1 Edition

Pakiet AMG Night I i AMG Night II poprawiają także sportowy wygląd „F1 Edition”. Przedni spojler, elementy ozdobne na przednich błotnikach, obudowy lusterek zewnętrznych, listwa ozdobna i również obramowania okien są wykończone w błyszczącym kolorze czarnym. Żaluzje osłony chłodnicy, listwa ozdobna tylnego pasa, podwójne końcówki rur wydechowych układu wydechowego AMG oraz logo modelu na pokrywie bagażnika wykończono czarnym chromem. Również korek wlewu paliwa AMG w srebrnym chromie z napisem „AMG” podkreśla wyjątkowy status tej edycji.

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE w wersji F1 Edition
Wnętrze

Wnętrze charakteryzuje kontrast czerni i czerwieni. Fotele AMG Performance wykonano z czarnej skóry nappa z czerwonymi ozdobnymi szwami i wytłoczonymi emblematami AMG na przednich zagłówkach. Podążają one za sportowym wyglądem, podobnie jak pasy bezpieczeństwa w kolorze czerwonym i ekskluzywne elementy wykończenia z włókna węglowego AMG. Kierownica AMG Performance ze skóry nappa / mikrofibry DINAMICA z czerwonymi ozdobnymi szwami i listwy progowe AMG z podświetlanym na czerwono napisem „AMG” są do niego idealnie dopasowane. Wykończenie to ekskluzywny znaczek F1 Edition we wnętrzu i specjalne dywaniki AMG z czerwonymi ozdobnymi szwami i logo F1.

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE w wersji F1 Edition

Aby chronić cenny pojazd, każdy klient otrzymuje spersonalizowany pokrowiec AMG Indoor Car Cover z logo F1. Dzięki oddychającej okładzinie zewnętrznej wykonanej z odpornego na rozdarcia materiału z włókien syntetycznych i antystatycznej tkaninie wewnętrznej z flaneli, pokrowiec chroni pojazd w garażu przed kurzem i zarysowaniami.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *