MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Rolls–Royce Cullinan w nowych „ubraniach”

Jeśli ktoś uważa, że jego Rolls-Royce Cullinan wygląda pospolicie i nie wyróżnia się na ulicy, może zamówić samochód ze specjalnej serii Prêt-à-porter. Można wybrać wariant Re-belle lub Fu-shion (pisownia oryginalna).

Samochody – pod wspólną nazwą „Inspired by Fashion” – wyróżniają się kolorystyką wnętrza. Dla modeli Re-belle będą to akcenty w kolorze Lime Green lub Peony Pink. Z kolei dla serii Fu-shion odpowiednio Mandarin bądź Forge Yellow.

Podstawowe kolory wnętrz dla Re-belle to Arctic White lub Cashmere Grey. Na desce rozdzielczej znajdziemy elementy utkane z… nierdzewnej stali, z metalowych nici o średnicy 0,45 mm. Dostępne kolory nadwozia to Lime Green, Gunmetal, Wildberry lub Arctic White. Linia Fu-shion to z kolei kolory Military Green, Burnout Grey, Forge Yellow I Tempest Grey.

Z kolei użyty lakier fortepianowy nie jest czarny, ale szary Cashmere Grey lub granatowy Navy Blue. Tylna klapa zawiera oczywiście „Viewing Suite”, czyli odkładane siedzenia oraz tzw. Starlight Headliner, składający się ze 192 punktów oświetleniowych.

Oczywiście, każdy Rolls-Royce Cullinan Prêt-à-porter może zostać zamówiony w dowolnym kolorze i z dowolną tapicerką, ale – jak widać – klientom mniej zdecydowanym Rolls-Royce potrafi podpowiedzieć, co dla nich dobre. Raperzy, szejkowie i dyktatorzy lubią to!

Redakcja Overdrive (BŁ)

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *