MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 137. Czy elektryfikacja to mit?

Coraz więcej wskazuje na to, że powszechna i przymusowa elektryfikacja transportu jako ratunek dla planety to po prostu mit. Jest wprowadzana zbyt szybko, w sposób nieprzemyślany i na obecnym etapie trudno wykluczyć, że ostatecznie przyniesie więcej szkody niż pożytku. O zdrowy rozsądek jednak na świecie coraz trudniej, dlatego w sto trzydziestym siódmym odcinku Podcastu Overdrive Bartosz Ławski i Maciej Pertyński starają się po prostu spokojnie przedstawiać argumenty zamiast ideologicznych deklaracji. Posłuchajcie!

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 137 | Czy elektryfikacja to mit?

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *