MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 139. Te niedobre spalinowe

W sto trzydziestym dziewiątym odcinku podcastu Overdrive Bartosz Ławski i Maciej Pertyński nie wyżywają się już na samochodach elektrycznych. No dobrze, tylko trochę. Za to dużo powiedzą o samochodach spalinowych, które ponoć są źródłem wszelkiego zła dotykającego naszą piękną planetę. Konkretnie zaś o nowym BMW 740d, które spokojnie przejedzie ponad 900 km na zbiorniku, oraz o Volvo XC40 B3, które tych kilometrów powinno pokonać prawie 700. A więc w długiej trasie nadal nic nie pokona samochodu spalinowego. Posłuchajcie!

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 139 | Te niedobre spalinowe

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *