MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 160. Gdzie się podziała łatwość obsługi?

W sto sześćdziesiątym odcinku podcastu motoryzacyjnego Overdrive, Bartosz Ławski z Maciejem Pertyńskim, rozmawiają o tym, że kiedyś samochody były prostsze. Były także bardziej niezawodne, łatwiejsze w obsłudze i tak dalej. A my byliśmy piękni i młodzi…. Dzisiaj mamy oczywiście sporo wyposażenia, o którym kilkadziesiąt lat temu nawet nam się nie śniło, ale jednak obsługa tych udogodnień wcale nie jest prosta. Co było lepsze? O tym i o paru innych rzeczach w dzisiejszej audycji – posłuchajcie!

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 160 | Gdzie się podziała łatwość obsługi?

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *