MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Honda przedstawia ceny nowego HR-V e:HEV

Honda ustaliła ceny dla swojego nowego kompaktowego SUV-a HR-V e:HEV. Przy cenie od 123 700 zł, wszystkie warianty hybrydowej Hondy HR-V nowej generacji są standardowo wyposażone w zaawansowany, dwusilnikowy układ napędowy Honda e:HEV (hybrid electric vehicle). To kolejne rozwiązanie, służące realizacji zobowiązania marki do elektryfikacji wszystkich głównych modeli w Europie do 2022 roku.

Honda HR-V e:HEV 2021
Wersje wyposażenia i ceny

Gamę modelu Honda HR-V e:HEV otwiera wersja Elegance, której cena zaczyna się od 123 700 zł. Posiada ona w standardzie reflektory LED, podgrzewane fotele przednie, 18-calowe obręcze kół oraz łączność ze smartfonami. Wyżej wyceniono wersję Advance, której cena zaczyna się od 139 700 zł. Wersja ta obejmuje elektrycznie sterowaną klapę bagażnika z funkcją automatycznego zamykania i bezdotykowego dostępu („Walk Away Close and Handsfree Access”). Dodatkowo samochód posiada także podgrzewaną, skórzaną kierownicę oraz wykończenie wnętrza ze skóry syntetycznej i tkaniny. Najbogatsza Honda HR-V e:HEV to wersja Advance Style – jej cena wynosi od 153 900 zł. Użytkownik otrzymuje w niej system audio klasy premium i dodatkowo wyjątkowe detale. Dostaje także wyróżniające elementy stylistyczne, jak dwukolorowy lakier nadwozia i pomarańczowe akcenty wykończeniowe we wnętrzu. Samochód będzie również dostępny w finansowaniu za pośrednictwem Honda Finance w leasingu operacyjnym już od 799 zł netto miesięcznie.

Honda HR-V e:HEV 2021
Tylko hybryda

Starannie sprawdzony system hybrydowy Hondy e:HEV, dostępny po raz pierwszy w modelu HR-V, zapewnia emisję CO2 od 122 g/km (cykl mieszany WLTP) i zużycie paliwa na poziomie 5,4 l/100 km (cykl mieszany WLTP). Układ e:HEV oferuje trzy tryby jazdy, wybierane automatycznie w zależności od aktualnych warunków drogowych. System ten zapewnia przyjemność z jazdy i szybkość reakcji, typową dla samochodów elektrycznych oraz maksymalną sprawność w każdej sytuacji drogowej.

Honda HR-V e:HEV
SUV Coupé

Nowy HR-V z odważną sylwetką SUV-a w stylu coupé, smuklejszą niż u poprzednika, dobrze współgra z innymi modelami Hondy. Przestronne i wszechstronne wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do  aktywnego stylu życia właściciela, a to dzięki żywym, wysokiej jakości materiałom i elementom wykończeniowym, zastosowanym w całym wnętrzu.

Podobnie jak wszystkie nowe modele Hondy, najnowszy HR-V jest też wyposażony w system Honda Sensing, który obejmuje kompleksowy zestaw najlepszych w swojej klasie rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i systemów wspomagających kierowcę. W nowym modelu wprowadzono również funkcję kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control). Zapewnia ona lepsze panowanie nad samochodem na stromych zboczach i nawierzchniach o niskiej przyczepności. Właściciel Hondy HR-V może dodatkowo korzystać z wygodnych w użyciu systemów łączności w samochodzie. 9-calowy ekran dotykowy posiada także funkcję udostępniania ekranu smartfona przez Apple CarPlay. Odbywa się to za pośrednictwem Bluetooth, WiFi lub połączenia przewodowego. Telefon można podłączyć także przez Android Auto, jednakże tylko poprzez połączenie przewodowe.

Zamówienia na całkowicie nową Hondę HR-V będą przyjmowane już od 9 września 2021 r. Pierwsze samochody trafią do polskich klientów na początku 2022 roku.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *