MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 138. Rozmowa niekontrolowana

W sto trzydziestym ósmym odcinku podcastu motoryzacyjnego Overdrive, Bartosz Ławski i Maciej Pertyński nie mają żadnego tematu przewodniego. Trochę opowiemy o samochodach, którymi będziemy jeździć w przyszłym miesiącu i czego się po nich spodziewamy. Ale też o tych, które do nas pewnie nie trafią, bo nie wszystkie działy PR chcą z nami rozmawiać. Pewnie nas słuchają… Podzielimy się też naszą opinią o planowanej Strefie Czystego Transportu. Taki trochę niekontrolowany strumień świadomości, ale posłuchać – jak zawsze – warto.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 138 | Rozmowa niekontrolowana

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *