MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Volkswagen Multivan dostępny do zamawiania za…

W konfiguratorze marki Volkswagen Samochody Dostawcze pojawił się zupełnie nowy model. To Nowy Multivan, którego światowa premiera odbyła się w czerwcu br. Jest on już dostępny do zamawiania w Polsce. Ceny modelu zaczynają się od 155.310,- PLN netto.

Nowy Volkswagen Multivan
Nowy Volkswagen Multivan
Siedem miejsc

Nowy Multivan, to zupełnie nowy samochód w gamie marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Ten wielofunkcyjny pojazd został zaprojektowany z myślą o różnych grupach docelowych. O rodzinach, aktywnych miłośnikach sportu, czy też o podróżujących biznesowo. Stąd także w jego wnętrzu znajdziemy szereg innowacyjnych, przemyślanych rozwiązań. Jest wśród nich np. siedem siedzeń z systemem swobodnej aranżacji ustawienia wraz z funkcją ich szybkiego demontażu co może zwiększyć powierzchnię bagażową. Można także znaleźć opcjonalny, multifunkcyjny rozkładany stolik środkowy.

Nowy Volkswagen Multivan
Nowy Volkswagen Multivan

Nowy Multivan po raz pierwszy osadzony jest na modułowej płycie dla pojazdów z silnikiem montowanym poprzecznie (Modular Transverse Matrix — MQB). To olbrzymi skok dla tego modelu w kategoriach technicznych. Innowacją, po raz pierwszy zaproponowaną przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze, jest umieszczenie w gamie dostępnych układów napędowych napędu hybrydowego typu plug-in. Dzięki niemu, Nowy Multivan może czasowo funkcjonować jako pojazd o zerowej emisji. Dodatkowo napęd ten sprawia, że Nowy Multivan jest doskonałym pojazdem wielozadaniowym. Pojazdem odpowiednim do miasta, na dalekie rodzinne czy biznesowe podróże, czy wypady nad morze z deską surfingową.

Nowy Volkswagen Multivan
Nowy Volkswagen Multivan

Nowe, innowacyjne systemy wspomagania, obsługi i infotainmentu także pojawiają się w tej linii modelowej po raz pierwszy. Maksymalny postęp dokonał się również w dziedzinie bezpieczeństwa zderzeniowego.

Nowy Volkswagen Multivan
Nowy Volkswagen Multivan
Cztery wersje wyposażenia

W konfiguratorze zamówić można samochód w jednej z czterech wersji wyposażeniowych: Multivan, Life, Style i Energetic. Każda z nich charakteryzuje się optymalnym poziomem wyposażenia. Klienci wybierać mogą również spośród bogatej gamy wyposażenia dodatkowego, w której znajdziemy m.in. szklany panoramiczny dach (standard w wersji Energetic), elektrycznie otwieraną i zamykaną klapę tylną (standard w wersji Energetic), ogrzewanie postojowe, okna przesuwne w drzwiach bocznych, przesuwany środkowy stolik wielofunkcyjny z uchwytami na napoje (standard w wersji Energetic), wyświetlacz danych na szybie na wprost wzroku kierowcy – head-up display, czy składany hak holowniczy z elektrycznym odblokowaniem.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *