MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Nowe Renault Kangoo dostępne do zamawiania

W Polsce można już składać zamówienia na Nowe Renault Kangoo i Nowe Renault Kangoo Van E-Tech elektryczne. Nowe Kangoo jest dostępne w cenie od już od 107 900 zł, a Nowe Kangoo Van E-Tech elektryczne od 132 400 zł.

Nowe Renault Kangoo osobowe

Renault Kangoo, prawdziwa ikona motoryzacji, powraca w zupełnie nowej odsłonie. Twórcy zachowali wszystkie praktyczne rozwiązania z poprzedniej generacji. Zachowano na przykład płaską podłogę czy innowacyjne relingi dachowe. Wzbogacili także nowe Kangoo o szereg najnowszych systemów bezpieczeństwa, montowanych w standardzie. Ceny Nowego Renault Kangoo zaczynają się od 107 900 zł w wersji Equilibre, z silnikiem 1.3 TCe 100.

Elektryczne dostawcze Renault Kangoo Van E-Tech

Do sprzedaży trafia również zupełnie nowy model: w 100% elektryczne Nowe Renault Kangoo Van E-Tech z zasięgiem 300 km. Samochód jest dostępny w cenie od 132 400 zł z silnikiem EV45 11kW 300KM ECOLEADER lub EV45 11kW, w wersji Advance. Przy zakupie można skorzystać z dopłaty w ramach programu rządowego Mój Elektryk.

Elektryczne dostawcze Renault Kangoo Van E-Tech

Auta można już zamawiać, a pierwsze egzemplarze pojawią się w Polsce w listopadzie br.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *