MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Toyota Land Cruiser Matt Black Edition

Toyota Land Cruiser od 70 lat cieszy się reputacją niezrównanego samochodu terenowego, który poradzi sobie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Legendarne możliwości off-roadowe stanowiły inspirację dla najnowszej specjalnej wersji Matt Black Edition.

Toyota Land Cruiser Matt Black Edition wyróżnia się detalami nadwozia w kolorze matowo czarnym, które podkreślają mocny charakter auta. Z przodu czarny matowy lakier zdobi kratkę osłony chłodnicy i ramkę wokół niej oraz oprawki nad przednimi światłami i wokół świateł przeciwmgielnych. W tym samym kolorze są także boczne stopnie, relingi dachowe, wykończenie klapy bagażnika, obudowy lusterek bocznych i 18-calowe felgi aluminiowe.

Luksusowe wykończenie wnętrza podkreślają także dwie nowe skórzane tapicerki do wyboru. Oparcia i siedziska foteli pokryto czarną skórą, z którą kontrastują szare lub brązowe skórzane wstawki na bocznych podparciach.

Land Cruiser w nowej specjalnej wersji jest wyposażony w turbodoładowany, czterocylindrowy silnik D-4D o pojemności 2,8 l. Generuję on maksymalną moc 204 KM oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 500 Nm. Jednostka współpracuje z automatyczną skrzynią biegów o 6 przełożeniach i napędza oczywiście cztery koła.

Land Cruiser Matt Black Edition trafi do sprzedaży na przełomie roku. W Polsce będzie dostępny jako wersja Executive.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *