MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Jeep Avenger w premierowej wersji Launch Edition za…

Już od 2 listopada klienci w Polsce będą mogli wstępnie rezerwować Jeepa Avengera, pierwszego w historii marki modelu wyposażonego w pełni elektryczny napęd (BEV). Po raz pierwszy model ten zaprezentowano dziennikarzom i publiczności podczas odbywającego się w październiku, tegorocznego Salonu Samochodowego w Paryżu.

Jeep Avenger Launch Edition
Jeep Avenger
Jeep Avenger Launch Edition

Dla klientów, którzy dokonają wstępnej rezerwacji nowego Jeepa Avengera przygotowano specjalną wersję premierową Launch Edition z w pełni elektrycznym napędem – w ekskluzywnej, w pełni wyposażonej, atrakcyjnej konfiguracji. Jest to wyjątkowa okazja, skierowana do klientów, którzy między 2 a 30 listopada zgłoszą swoje zainteresowanie online. Tylko oni będą następnie mieli możliwość zamówienia tej ekskluzywnej wersji już bezpośrednio u dealerów marki. Jeep Avenger pojawi się w salonach sprzedaży na początku przyszłego roku.

Po wejściu na stronę internetową, użytkownik będzie mógł przejść do specjalnej platformy i wybrać preferowany kolor nadwozia oraz najbliższego dealera. W tym momencie użytkownik będzie musiał podać swoje dane kontaktowe i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, aby dowiedzieć się, kiedy samochód będzie dostępny u dealera.

Jeep Avenger Launch Edition
Jeep Avenger
Cena

Jeep Avenger Launch Edition z elektrycznym napędem oferowany jest na polskim rynku w cenie już od 189 700 zł brutto. Dostępny jest także w atrakcyjnym programie finansowania Smart Renting. Elektryczny Jeep Avenger spełnia również warunki dofinansowania w ramach programu „Mój Elektryk” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wyposażenie

Jeep Avenger Launch Edition ma dwukolorowe nadwozie. Żółte Sun z czarnym dachem Volcano lub grafitowe Granite z czarnym dachem Volcano – lub jednokolorowy czarny lakier Volcano. Ponadto ma przyciemniane szyby, 18-calowe felgi aluminiowe, które podkreślają na drodze jego charakter oraz przednie i tylne światła full LED. Wnętrze obejmuje wielokolorowe oświetlenie ambientowe i żółte detale deski rozdzielczej. Wyposażono je w podgrzewane czarne fotele premium z żółtymi akcentami, podgrzewaną przednią szybę, nakładkę na konsolę centralną, podłogę bagażnika z regulacją wysokości i otwieraną elektrycznie bez użycia rąk klapę bagażnika.

Jeep Avenger Launch Edition
Jeep Avenger

Wersja premierowa oferuje dużo elementów wyposażenia. Znajdziemy w niej system multimedialny Uconnect 10″ z ekranem o przekątnej 10,25” i w pełni cyfrowy panel wskaźników 10,25”. Wyposażoną ją także w bezprzewodowy system Apple CarPlay/Android Auto oraz bezprzewodową ładowarkę do smartfonów.

Nowy Avenger Launch Edition z w pełni elektrycznym napędem (BEV) jest wyposażony w aktywne systemy wspomagania kierowcy ADAS poziomu 2. Pozwalają one kierowcy w sposób całkowicie autonomiczny utrzymywać prędkość, odległość od poprzedzającego samochodu oraz środek pasa ruchu.

Dzięki autonomicznej jeździe na poziomie 2, za sprawą systemu Traffic Jam Assist możliwa jest niemal autonomiczna jazda w ruchu ulicznym. Zwieńczeniem wyrafinowanego pakietu wyposażenia są wielokolorowe światła ambientowe, automatyczna klimatyzacja, system Blind Spot, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, elektrycznie składane i podgrzewane lusterka boczne, elektrycznie otwierana klapa bagażnika oraz czujniki parkowania 360° z kamerą z widokiem z lotu ptaka. Dodatkowo w cenie klient otrzyma kabel do ładowania na publicznych stacjach Mode 3.

Jeep Avenger
Jeep Avenger
Wallbox w wersji premierowej

W ramach inicjatywy marki Jeep nazwanej „The Freedom to Choose” (Wolność wyboru), mającej na celu umożliwienie znalezienia najbardziej odpowiedniego rozwiązania dotyczącego ładowania, klienci Jeepa Avenger Launch Edition w ramach oferty premierowej otrzymają ładowarkę domową Wallbox. Wystarczy podłączyć ją do domowego gniazdka i ładować samochód nawet mocą 11 kW. Oczywiście jeżeli dostosujemy do niej naszą domową sieć eklektyczną.

Produkowany w wyróżniającym się wysoką wydajnością zakładzie Stellantis w Tychach, nowy Avenger ma w standardzie systemy zarządzania trakcją (Selec Terrain) i kontroli zjazdu (Hill Descent Control).

400 Volt

Jeep Avenger jest wyposażony w 400-voltowy elektryczny układ napędowy nowej generacji. Łączy on nowy silnik elektryczny o mocy 156 KM i momencie obrotowym 260 Nm oraz nowy akumulator 54 kWh. Korzystając z kabla do szybkiego ładowania prądem stałym 100 kW (Mode 4) na publicznych stacjach ładowania, wystarczą trzy minuty, aby naładować energię potrzebną na 30 km jazdy. Poza tym, wystarczą 24 minuty, aby naładować akumulatory od 20 do 80%.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *