MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Przyszłoroczne nowości Forda. Tak, będzie Bronco!

Na to, co dobre, zwykle trzeba trochę poczekać. Ford zdradza jednak, że w przyszłym roku w Polsce pojawi się kilka nowych modeli. Jako pierwszy na nasz rynek wjedzie nowy Transit Custom – w czerwcu 2023. Do października trzeba będzie czekać na nowego Mustanga. A najdłużej, bo aż do końca roku, na bardzo wyczekiwaną premierę, czyli model Bronco. Po drodze zobaczymy kolejną z nowości Forda: nowe wersje Forda Rangera. Nie podano żadnych szczegółów, nieznane są więc dokładne terminy, wersje silnikowe ani ceny.

Nowy Ford Ranger
Nowy Ford Ranger

„Tempo transformacji Forda jest naprawdę imponujące. Wprowadzamy na rynek coraz lepsze, innowacyjne i skomunikowane pojazdy, które podbijają serca klientów. Nie inaczej będzie w przyszłym roku. Szykujemy serię lokalnych premier z kultowym Bronco i całkowicie elektrycznym E-Transitem Customem na czele. Rozwijamy także szereg nowoczesnych usług, które połączone z oprogramowaniem i funkcjami Ford Pass będą wspierać użytkowników naszych samochodów” – powiedział Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.

Nowy Ford Mustang
Nowy Ford Mustang
Od 2030 roku nowości Forda będą tylko elektryczne…

Dopóki jednak będą to samochody spalinowe bądź hybrydowe, warto je kupować, bo już od 2030 roku w gamie Forda będą pojazdy wyłącznie elektryczne.

Ford E-Transit Custom
Ford E-Transit Custom

Redakcja Overdrive (BŁ)

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *