MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 153. Koronacja

W sto pięćdziesiątym trzecim odcinku podcastu motoryzacyjnego Overdrive, Bartosz Ławski z Maciejem Pertyńskim wybitnie nie chcą rozmawiać o koronacji. Jednak uroczystości takie jak koronacja monarchy Zjednoczonego Królestwa mamy okazję oglądać raczej rzadko. Ostatnio średnio co 70 lat. Dlatego nie mogliśmy odmówić sobie kilku komentarzy na temat nie tyle samej uroczystości, ale brytyjskiej motoryzacji, która – nie ukrywajmy – brytyjska już nie jest. A że nadawaliśmy z pokładu Land Rovera, o czym innym można było rozmawiać? Posłuchajcie.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 153 | Koronacja

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *