MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 157. Najmniejsze i najszybsze Volvo

W sto pięćdziesiątym siódmym odcinku podcastu motoryzacyjnego Overdrive, Bartosz Ławski z Maciejem Pertyńskim rozmawiają o nowościach. Poznaliśmy już najnowszy model Volvo, czyli małego crossovera EX30. Samochód, oczywiście elektryczny, jest nie tylko najmniejszym w obecnej gamie, ale także (w najmocniejszej wersji) najszybszym Volvo. Szczegóły poznamy już za miesiąc podczas prezentacji w Polsce. Warto też posłuchać o nowoczesnych, całorocznych oponach, które red. Pertyński właśnie testował w Austrii. Czy zapomnimy o konieczności zmieniania opon dwa razy w roku? Posłuchajcie.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 157 | Najmniejsze i najszybsze Volvo

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *