MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Ford Mustang Mach-E Rally

Po raz pierwszy w prawie sześcioletniej historii modelu Ford zabiera Mustanga Mach-E w miejsce, w którym nigdy wcześniej nie był. Inspirowany rajdami, elektryczny Ford Mustang Mach-E Rally popędzi tam, gdzie kończy się asfalt, a zaczyna polna droga.

Podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood, widzowie będą mogli podziwiać pierwszego elektrycznego SUV-a Forda inspirowanego rajdami samochodowymi. Weźmie on również udział w podjeździe wyścigowym na wzgórze. Prowadził go będzie Ott Tänak, obecny kierowca Forda Pumy Hybrid Rally1 M-Sport i były rajdowy mistrz świata.

Ford Mustang Mach-E Rally

„Mustang Mach-E przejął wolność i radość z jazdy z której słyną Mustangi i uwolnił je od emisji spalin. Obecnie, dzięki Mustangowi Mach-E Rally, umożliwiamy naszym klientom swobodną jazdę poza asfaltem i utartymi szlakami” – powiedział Darren Palmer, wiceprezes ds. programów pojazdów elektrycznych w Ford Model e.

Ford Mustang Mach-E Rally

Mustang Mach-E Rally – pierwszy w historii, inspirowany rajdami, pięcioosobowy Ford Mustang – będzie dostępny w USA i także w Europie.   

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutajPostaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *