MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 167. UPAŁ

Ostatnio jest, delikatnie mówiąc, raczej ciepło. Przy takich temperaturach ratunkiem jest klimatyzacja – kiedyś atrybut luksusowych limuzyn, dzisiaj standardowy element wyposażenia w każdym już chyba samochodzie. Ale klimatyzacji też trzeba używać z głową. W sto sześćdziesiątym siódmym odcinku Podcastu motoryzacyjnego Overdrive, Bartosz Ławski i Maciej Pertyński opowiedzą o tym, jak to robić, powspominają też dawne czasy, kiedy o klimatyzacji można było tylko pomarzyć. Posłuchajcie!

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 167 | UPAŁ

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

2 komentarze do “Podcast Overdrive, odc. 167. UPAŁ

  • Hej. Odnośnie tej klimatyzacji to mi dwa lata temu wytłumaczył Pan w invinity. U nich była manualna klimatyzacja co oznaczało ustawienie zadanej temperatury ale wiało i ustawienia nawiewów byłow kwestii użytkownika. A za dopłatą była klima automatyczna (taki klimatronik) który zarządzał wszystkim (nawiewy, obieg otwarty i zamkniety). W Inwinitiy było to wymieniane w cenniku. Też się mocno zdziwiłem. Pan twierdził ze najczęściej się sprzedaje ten „manual” a nie klimatronik. Też się zdziwiłem ale w Infinity tak było.

    Odpowiedz
  • Hej. Odnośnie tej klimatyzacji to mi dwa lata temu wytłumaczył Pan w Invinity. U nich była manualna klimatyzacja co oznaczało ustawienie zadanej temperatury (która miała schodzić do określonej temperatury) a ustawienia nawiewów byłow kwestii użytkownika.Za dopłatą natomiast była klima automatyczna (taki klimatronik) który zarządzał wszystkim (nawiewy, obieg otwarty i zamkniety). W Inwinitiy było to wymieniane w cenniku. Też się mocno zdziwiłem. Pan twierdził ze najczęściej się sprzedaje ten „manual” a nie klimatronik. Poniżej link który to mniej więcej opisuje
    https://proserwis.info/klimatyzacja-manualna-a-automatyczna/

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *