MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Nowy Renault Duster na rosyjskim rynku

Na rosyjskim rynku Dacia Duster oferowana jest jako Renault. Koncern pokazał właśnie jego odnowioną wersję. Zachowując swoje zdolności terenowe, samochód ma jeszcze bardziej solidny wygląd. Wszystko dzięki różnorodnym opcjom stylizacji zewnętrznej i nowemu pomarańczowemu kolorowi Atacama.

Nowy Renault Duster ma bardziej wyrazistą, zmodernizowaną stylizację. Najważniejsze zmiany to nowy grill i nowe światła LED do jazdy dziennej. Jego profil z wysoką linią pasa przedniego wzmacnia wrażenie solidności, a nowa, bardziej nachylona przednia szyba zapewnia bardziej dynamiczny wygląd i lepszą widoczność. Dodatkowo nowy Renault Duster akcentuje swój charakter SUV-a przetłoczeniami na nadkolach i bocznymi szerokimi listwami na wysokości środka błotników.

W ciągu ośmiu lat sprzedaży na rynku rosyjskim Renault Duster zdobył już ponad 440 000 klientów. Wszystko oczywiście dzięki swoim cechom samochodu doskonale przystosowanego do rosyjskich warunków drogowych i zmiennej pogody.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *