MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Samochód Chucka Norrisa na aukcji WOŚP

Strażnicy Teksasu (ang. Texas Rangers) to elitarna jednostka policji uformowana w Stanach Zjednoczonych w 1835 roku. Jej legenda zaowocowała aż 9 sezonami serialu „Strażnik Teksasu”, który do dziś postrzegany jest za kultowy. Dla Chucka Norrisa, który wcielił się w tytułową rolę, serial okazał się największym sukcesem w całej jego karierze.

Przedmiotem aukcji jest replika serialowego Walker Texas Ranger Truck czyli Dodge Ram 1500. Funkcjonariusz Cordell Walker (przyp. red. postać, w którą wcielił się Chuck Norris) poruszał się nim po bezdrożach stanu Teksas. Dziś Bracia Collins oraz firma JUAN wspólnymi siłami przywracają samochód do służby. Gramy w słusznym celu: dla 29. Finału WOŚP – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Bracia Collins poddali samochód renowacji oraz modyfikacjom, które w opinii Chucka Norrisa odpowiadają jego dzisiejszym potrzebom. W efekcie w aucie pojawił się nowoczesny i potężny system multimedialny. W samochodzie nie mogło zabraknąć także unikatowych dodatków takich jak oryginalny scenariusz jednego z odcinków serialu czy wyjątkowe zdjęcie z podpisem Chucka. Ich wkomponowaniem we wnętrze pojazdu zajęli się specjaliści z firmy JUAN. Skrzynia umiejscowiona na tylnym rzędzie siedzeń została zaprojektowana z myślą o ewentualnym demontażu, tak aby w razie potrzeby mogła zdobić również dowolne wnętrze.

Pod maską Dodge’a Ram 1500 drzemie silnik V8 Magnum o pojemności 5.9L, którego rasowe brzmienie wywoła emocje u każdego. Nie trzeba być fanem motoryzacji, aby docenić bulgot tej widlastej ósemki.

Aukcja dostępna tutaj: https://allegro.pl/oferta/samochod-chucka-norrisa-od-braci-collins-10111208845

Komunikat prasowy

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *