MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Nowe Renault Megane E-Tech Electric w kamuflażu

Zaprezentowany podczas forum Renault eWays: The Challenge towards Zero Emissions, samochód studyjny Renault Megane eVision ucieleśnia strategię Renault w segmencie C samochodów elektrycznych. Nowy model – Renault Megane E-Tecgh Electric uzupełni ofertę marki, która obejmuje Twingo E-Tech Electric w segmencie A i również bestsellerowe ZOE z segmentu B.

Zaprojektowane na platformie CMF-EV, Nowe Renault Megane E-Tech Electric napędza silnik elektryczny o mocy 160 kW (217 KM). Samochód posiada akumulator o pojemności 60 kWh, który umożliwia pokonanie nawet 450 km zgodnie z normą WLTP. Nowy model, nazywany również MeganE, skrywa swoje linie pod niezwykłym kamuflażem. Już tego lata na drogach pojawi się 30 samochodów. W samochodach tych zasiądą inżynierowie, którzy będą przeprowadzać ostatnie testy kontrolne.

Wszystkie samochody serii przedprodukcyjnej wyprodukuje zakład w Douai. Zostaną zamaskowane według wzoru zaprojektowanego specjalnie dla tego modelu przez dział designu Renault. Oryginalny wzór maskujący nawiązuje też do nowego logo marki i daje efekt „rozmycia”.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *