MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Renault Megane E-TECH elektryczny z polskimi cenami

Renault przedstawiło ceny Nowego Megane E-TECH elektrycznego. Samochód ten jest elementem ekosystemu, w którym pełni on rolę platformy wyposażonej w zaawansowane oprogramowanie i zoptymalizowane aplikacje mobilne. Zapewniają one użytkownikom nowe możliwości korzystania z samochodu.

Renault Megane E-TECH elektryczny

Zamówienia na Nowego Renault Megane E-Tech elektrycznego będą przyjmowane od lutego 2022 roku. Nowy model pojawi się w salonach w maju 2022 roku. Dostępny będzie w cenie od 154.390 zł.

Nowy Megane E-TECH elektryczny zapewnia zrównoważone i zoptymalizowane osiągi. Poszczególne wersje w gamie zaspokajają potrzeby, zarówno codzienne, jak i wyjątkowe (np. wyjazdy weekendowe czy wakacyjne).

W Polsce samochód jest dostępny dla poziomu wyposażenia Equilibre, z akumulatorem trakcyjnym 40 kWh i silnikiem elektrycznym o mocy 130 KM w cenie 154 390 zł.

Renault Megane E-TECH elektryczny

W przypadku poziomu wyposażenia Techno Renault Megane E-TECH elektryczny jest dostępny z akumulatorem trakcyjnym 60 kWh i silnikiem elektrycznym o mocy 220 KM w cenie od 189 390 zł.

Decydując się na zakup Megane E-TECH elektrycznego, osoby fizyczne i przedsiębiorcy mają także możliwość uzyskania bezzwrotnej dotacji w wysokości 18 750 zł lub 27 000 zł z programu rządowego „Mój elektryk”. Kwota dotacji 27 000 zł dotyczy osoby fizycznej posiadającej Kartę Dużej Rodziny lub przedsiębiorcy przy średniorocznym przebiegu wyższym niż 15 000 km.

Renault Megane E-TECH elektryczny
Zawsze aktualne oprogramowanie

Renault Megane E-TECH elektryczny to również szereg aplikacji mobilnych. Oferta obejmuje 5-letni abonament na pobieranie danych dla systemu OpenR Link. Stałą aktualizację danych gwarantuje bezprzewodowa aktualizacja oprogramowania sprzętowego (Firmware Over-The-Air, inaczej FOTA).

Megane E-TECH elektryczny jest również objęty 2-letnią gwarancją z usługą assistance dostępną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Ma także 8-letnią gwarancję (lub do 160 000 km) na akumulator trakcyjny.

Ceny nowego Renault Megane E-TECH elektrycznego:
EquilibreTechnoiconic
40 kwh 130 KM154 390 PLN167 390 PLN
60 kwh 220 KM176 390 PLN189 390 PLN202 390 PLN

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *