MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Specjalne Alpine A110 z okazji F1 Grand Prix w Miami

Po raz pierwszy Alpine A110 pojawi się na Florydzie podczas pierwszego Grand Prix F1 w Miami. Podczas tej premiery, w tym wyjątkowym miejscu Alpine A110 zaprezentuje się w unikalnym zestawie kolorów.

Specjalne Alpine A110 z okazji F1 Grand Prix w Miami

Zainspirowany neonowymi światłami Ocean Drive, budynkami w stylu art deco z widokiem na Miami, kolorowymi zachodami słońca i tętniącą życiem sceną muzyczną miasta, Alpine A110 South Beach Colorway będzie dostępny w dwóch odcieniach: niebieskim lub różowym. Podkreślony białymi 18-calowymi kołami Sérac, ten ekskluzywny pakiet wyróżnia się wyjątkowymi motywami, znajdującymi się również we wnętrzu. To np. dywaniki podłogowe „South Beach” haftowane w kolorach nadwozia. Niebieskie i różowe elementy ozdabiają A110 zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Jasnoszare przeszycia tapicerki siedzeń, skórzanego obicia konsoli środkowej współgrają z kolorami deski rozdzielczej.

Specjalne Alpine A110 z okazji F1 Grand Prix w Miami
Gama opcji personalizacji a „Atelier Alpine”

South Beach Colorway idealnie pasuje do tożsamości Alpine, a odcienie Bleu Azur i Rose Bruyère to dwa historyczne kolory marki. Przekształcono tę wyglądającą retro edycję w wyjątkową współczesną ikonę, stworzoną tak, aby cieszyć się każdym zakrętem drogi. Te dwa odcienie wywodzą się z kolorów udostępnionych przez program personalizacji Atelier Alpine. Paleta składająca się z 20 kolorów nadwozia inspirowana jest słynnymi kolorami składającymi się na dziedzictwo marki. Atelier Alpine oferuje również wiele dodatkowych opcji personalizacji: dzięki różnym wykończeniom obręczy, kolorów zacisków hamulcowych każda Alpine A110 może być tak wyjątkowa, jak jej właściciel.

Dostępny wyłącznie w wersji A110 opcjonalny pakiet South Beach zostanie włączony do katalogu produktów Alpine od lata 2022 roku.

Rezerwacja będzie możliwa za pośrednictwem aplikacji Alpine już od 3 maja do momentu otwarcia zamówień tego lata.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *