Warsaw Oldtimer Show 2020

Właściwie jedyną zaletą tej imprezy było to, że w ogóle się odbyła. Organizatorzy Warsaw Oldtimer Show 2020 z Ptak Expo zdecydowali się na nietypową formułę – wystawy plenerowej. Z jednej strony pozwoliło to w ogóle targi zorganizować, zatem pochwała za pomysł się należy. Z drugiej – jak każda impreza plenerowa, także i ta była narażona na kaprysy pogody, i tym razem jak na złość prawie bez przerwy padało. Ale o to akurat trudno kogokolwiek oskarżać.

Same targi zaś były jak zawsze imprezą mocno chaotyczną. Ot, po prostu na ogromnym parkingu wyznaczono kilka sektorów, na których umieszczono ekspozycję. Nieciekawą, ale akurat na żadnym Oldtimer Show pod tym względem szału nie było. Dużo samochodów amerykańskich, na ogół w stanie do porządnej renowacji, jak zwykle dużo Mercedesów i BMW. Naprawdę, rynek klasyków wygląda w Polsce dużo lepiej. Można więc powiedzieć, że byliśmy tam po to, żebyście wy nie musieli… Bo 50 złotych za możliwość obejrzenia tej wystawy to stanowczo za dużo.

Bartosz Ławski, zdjęcia: Paweł Bielak


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *