MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Hyundai IONIQ 6 – szkic nowego modelu

Hyundai Motor Company ujawnił szkic koncepcyjny swojego długo wyczekiwanego modelu IONIQ 6. Będzie to drugi Hyundai w gamie całkowicie elektrycznych pojazdów IONIQ.

Szkic koncepcyjny przedstawia unikatową i opływową sylwetkę modelu IONIQ 6. Zainspirowany w pełni elektrycznym konceptem Prophecy, IONIQ 6 zostanie zaprezentowany jako zelektryfikowany Streamliner o czystych liniach i prostej aerodynamicznej formie. Opływowy kształt projektu odzwierciedla zaangażowanie projektantów Hyundaia w zaspokajanie zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych potrzeb klientów w erze elektromobilności.

Hyundai IONIQ 6 - szkic nowego modelu

IONIQ 6 wykorzystuje elektryczną globalną platformę modułową Hyundai Motor Group (E-GMP), aby zapewnić wydłużony rozstaw osi i zoptymalizowany projekt wnętrza.

Hyundai IONIQ 6 - szkic nowego modelu

W nadchodzących dniach, na oficjalnych kanałach mediów społecznościowych oraz na stronie modelu IONIQ 6, Hyundai ujawni dodatkowe zdjęcia zwiastujące nowy model. Jeszcze w tym miesiącu Hyundai Motor zaprezentuje też wygląd zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny swojego nowego, zelektryfikowanego Streamlinera.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *