MotoryzacjaNajważniejszeWydarzenia

Wielka Wyprawa Fiatów 126 do Turynu – dzień 3

Poniedziałek, 11 lipca to trzeci dzień Wielkiej Wyprawy Fiatów 126 z Bielska-Białej do Turynu. Uczestnicy wraz z najstarszą załogą w składzie: Sobiesław Zasada / Longin Bielak pokonali Fiatami 126 trasę z Oberdrauburg w Austrii do włoskiego Bergamo, liczącą około 450 km.

Malownicza trasa przebiegała górskimi drogami, autostradami, a także także wzdłuż wybrzeża jeziora Garda. Dzisiaj załogom najbardziej doskwierała temperatura. Przez cały dzień przekraczała 30 stopni, co w pozbawionych klimatyzacji małych samochodach nie należało do przyjemności. Wszystkie załogi dotarły wieczorem bez problemów do Bergamo, gdzie spędzą noc.

Jutro główny punkt programu czyli dojazd z Bergamo do fabryki w Turynie, w której narodził się Fiat 126. Trzymajcie kciuki!

Nasze relacje i zdjęcia z poprzednich dni wyprawy: dzień 2, dzień 1.

Zdjęcia: Paweł Bielak

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *