MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Abarth 595 i 695: nowości w gamie 2023

Konfiguracja nowego Abartha została mocno uproszczona. Nowa gama Abartha została zoptymalizowana zgodnie ze strategią „prostoty i zadowolenia klienta”. Abarth 2023 dostępny jest w dwóch wersjach: Abarth 595, o mocy 165 KM lub Abarth 695, o mocy 180 KM. Obie wersje oferują ekscytujące osiągi, ryczący wydech, zabawny, a jednocześnie odważny styl i oczywiście radość z jazdy. Można wybrać także między dwoma wariantami: Turismo lub Competizione. Oba dostępne są dla dwóch jednostek napędowych oraz w wersjach hatchback i kabriolet.

Turismo lub Competizione

Wariant Turismo oznacza styl i komfort, typowe dla włoskiego Granturismo. Przeznaczony jest dla klientów, którzy lubią się wyróżniać i tych, którzy kochają miasto. Posiada czarne skórzane fotele, 17-calowe felgi aluminiowe Turismo i logo Turismo. Z kolei wariant Competizione stworzono z myślą o miłośnikach osiągów i sportowej jazdy. Oferuje fotele Sabelt Carbon, 17-calowe felgi aluminiowe Competizione i logo Competizione.

Pakiety Tech i Komfort

Po wybraniu wersji i wariantu można wybrać dwa dostępne pakiety wyposażenia. Przypominają legendarne zestawy tuningowe Scorpiona, które w latach sześćdziesiątych zmieniły standardowe pojazdy w bezkonkurencyjne samochody wyścigowe. Oba pakiety odzwierciedlają podstawowe wartości marki, takie jak wydajność i styl:

  • Tech: przeznaczony dla klientów, którzy szukają sprzętu high-tech, zawiera 7” wyświetlacz z nawigacją i automatyczną klimatyzację.
  • Komfort: zaprojektowany dla tych, którzy szukają funkcji premium, zawiera system audio Beats i reflektory ksenonowe.
Orange Racing

W gamie Abartha debiutuje nowy lakier „Orange Racing”. Kolor ten wywodzi się z połączenia kultowych kolorów marki – żółtego i czerwonego. Jest to zatem esencja Abartha i reprezentuje kolory, które uczyniły Skorpiona legendarnym. Odważny i przyciągający wzrok kolor, którego nazwa nawiązuje do motorsportu. Kolor ten nawiązuje do historycznego związku między marką i limitowaną edycją Fiata 131 Racing Volumetrico Abarth w barwach Orange Racing 255.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *