MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Renault Austral dostępne do zamawiania

Renault Polska otwiera zamówienia i ogłasza cennik promocyjny najnowszego SUV-a z segmentu C, nowego Renault Austral. Samochód jest dostępny w pięciu poziomach wyposażenia, cena za wersję mild hybrid 140 equilibre wynosi 134 900 zł. Starannie dopracowane wnętrze, atrakcyjny design, dobór wysokiej jakości materiałów i nowoczesne technologie to cechy charakterystyczne dla tego modelu, świetnie wpisującego się w proces odnowy marki, która realizuje plan „Renaulution”. Jest to pierwszy model z gamy Renault dostępny w wyjątkowej wersji esprit Alpine. Wyróżnia się ona sportowym charakterem oraz dynamicznymi i przykuwającymi wzrok akcentami stylistycznymi.

Renault Austral

Nowe Renault Austral łączy w sobie wszystkie kody stylistyczne SUV-ów Renault ze stylistyką utrzymaną w duchu „sensual tech”. Eleganckie i zaawansowane technologicznie wnętrze nowego Australa zapewnia poziom komfortu znany z rodzinnych modeli, z których słynie marka Renault. Obszerne, przyjazne i eleganckie wnętrze Renault Austral jest wykonane z wysokiej jakości materiałów. We wnętrzu uwagę zwraca ekran OpenR, wykorzystywany zarówno do wyświetlania danych z instrumentów pokładowych, jak i nawigacji oraz multimediów. Oferuje on również dostęp do najlepszych usług i aplikacji Google. Niezwykle nowoczesny nowy Austral jest wyposażony także w 32 systemy wspomagania prowadzenia (ADAS) oraz systemy multi-sense i 4Control advanced. To już trzecia generacja tego systemu czterech kół skrętnych.

Renault Austral

W nowym modelu zaprojektowanym na platformie CMF-CD Aliansu po raz pierwszy pojawi się nowa wersja systemu E-Tech full hybrid 200. Jest ona mocniejsza, bardziej oszczędna i również wydajniejsza energetycznie. Otwarcie zamówień na tą wersję zaplanowano na drugi kwartał 2023 roku.

Ceny

W pierwszej kolejności w ofercie na rynku polskim pojawią się wersje z silnikami mild hybrid 140 i 160 auto (12 V). Samochód w Polsce jest dostępny w cenie od 134 900 zł dla poziomu wyposażenia equilibre. Wersja najwyższa iconic esprit Alpine mild hybrid 160 auto to cena 180 900 zł. Zamówienia można składać od 22 listopada bieżącego roku. Wersja E-Tech full hybrid 200 pojawi się na rynku polskim w drugim kwartale 2023 roku.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *