MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 149. Ostatni Wiking

Bohaterem sto czterdziestego dziewiątego odcinka podcastu Overdrive jest Volvo S90 B5 AWD – pod tą skomplikowaną nazwą kryje się absolutna motoryzacyjna klasyka. Duży, komfortowy, bezpieczny sedan z – uwaga – mocnym dieslem i napędem na cztery koła. A przy tym, jako jeden z niewielu na rynku – z miękką hybrydą. Takich samochodów nie ma już prawie wcale, choć, wbrew lansowanej opinii, wcale nie są najgorszymi wrogami planety. W końcu znikną, i bardzo będziemy tego żałować. Posłuchajcie.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 149 | Ostatni Wiking

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *