MotoryzacjaNajważniejszeWydarzenia

Volvo Concept Recharge w Warszawie – przyszłość na wyciągnięcie ręki

Samochody koncepcyjne nie muszą mieć wiele wspólnego z rzeczywistością. To pokaz możliwości konstruktorów i projektantów, mający wyznaczać pewien kierunek, do którego marka będzie dążyć w zwykłych, produkcyjnych modelach. Volvo Concept Recharge, o którym pisaliśmy tutaj, doskonale spełnia tę definicję. Już po jego prezentacji, gdy pokazano nowy model EX90, okazało się, że to nie był tylko prototyp nowej generacji SUV-a. Oczywiście, pewne rozwiązania zostały wdrożone, kolejne będą pewnie pojawiać się w innych modelach Volvo.

Volvo Concept Recharge
Volvo Concept Recharge w Warszawie

To jednak nadal tylko model koncepcyjny, który – poza wszystkim – ma robić wrażenie. I robi, o czym przekonaliśmy się podczas pokazu w Volvo Car Warszawa. Samochód będzie tam przez cały tydzień, kto chce, może sam się o tym przekonać. Wystarczy podjechać do centrum Warszawy.

Tekst: Bartosz Ławski, zdjęcia: Paweł Bielak

Pozostałe wiadomości tutajPostaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *