MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Zapowiedź nowego Renault Espace

Po oficjalnym potwierdzeniu nazwy nowego modelu, Renault przedstawia sylwetki wersji 5- i 7-osobowej swojego przyszłego dużego SUV-a. Gra światła i cienia pozwala dostrzec design nadwozia i długość Nowego Renault Espace.

Nowy Espace ma atletyczną linię z wyrazistymi nadkolami. Gdy patrzymy na samochód z boku, płaszczyzna szyb wydaje się maksymalnie rozciągnięta do tyłu. Nadaje nadwoziu wysmukły wygląd i podkreśla elegancję auta. Tył zyskał na dynamice dzięki dyskretnemu spojlerowi, który stanowi przedłużenie linii dachu.

Zapowiedź nowego Renault Espace

Szósta generacja Espace doskonale wpisuje się w swoją epokę. Rozsądne wymiary lepiej spełniają wymagania zmieniającego się świata. Pomimo nadwozia krótszego o 14 cm, kabina wewnątrz ma 2,48 długości, licząc do trzeciego rzędu. To więcej niż w modelu obecnej generacji. Nie ma wątpliwości, że Nowy Espace zachował atuty, które zadecydowały o jego sukcesie – z łatwością może pomieścić siedem osób i zapewnić im komfort podczas długiej podroży.

Światowa premiera Nowego Renault Espace będzie miała miejsce na początku wiosny 2023 roku.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutajPostaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *