MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 143. Badge engineering czyli cukier w cukrze

W sto czterdziestym trzecim odcinku podcastu Overdrive, Bartosz Ławski i Maciej Pertyński rozmawiają o kolejnej fikcji. Tym razem jest nią tożsamość poszczególnych marek. Coraz więcej mamy na rynku samochodów korzystających nie tylko z tych samych komponentów, jak na przykład skrzynie biegów, ale wręcz robionych pod różnymi markami w tej samej fabryce. Jak przy takim podejściu zachować tożsamość marki i nie sprawić, że klienci będą się czuć trochę dziwnie? Spróbujemy przedstawić tę kwestię na przykładzie Mercedesa klasy T – a więc bliskiego kuzyna Renault Kangoo i Nissana Townstar, a jednak sporo się od nich różniącego. Posłuchajcie!

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 143 | Badge engineering czyli cukier w cukrze

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *