MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 145. Samochód bez kierownicy

W sto czterdziestym piątym odcinku podcastu Overdrive, Bartosz Ławski i Maciej Pertyński rozmawiają o samochodzie, który nie tylko nie ma normalnego układu kierowniczego, ale nawet normalnej kierownicy. Nie, nie chodzi o Teslę, tylko o Lexusa RZ. W tej najnowszej japońskiej konstrukcji nie ma fizycznego połączenia układu kierowniczego z kołami. Normalne koło kierownicy zastąpiono zaś czymś w rodzaju samolotowego wolantu. Czy da się tym jeździć? Posłuchajcie.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 145 | Samochód bez kierownicy

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *