MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Limitowane edycje Lamborghini Huracan 60th Anniversary

Samochody Lamborghini mają już 60 lat. Na tę okazję przygotowano trzy specjalne, ściśle limitowane edycje modeli Huracan 60th Anniversary. Każda z serii zostanie wyprodukowana w liczbie 60 numerowanych egzemplarzy.

Lamborghini Huracan 60th Anniversary
Lamborghini Huracan 60th Anniversary

Lamborghini Huracan STO (Super Trofeo Omologata), z wolnossącym silnikiem V10 o mocy 640 KM, będzie oferowany w dwóch wariantach limitowanej edycji 60th Anniversary. Pierwszy, pomalowany w różne odcienie niebieskiego, będzie mieć wnętrze wykończone Alcantarą w czarno-szarej kolorystyce. Drugi wariant, z szaro-czarną karoserią i odsłoniętymi elementami z włókna węglowego, również będzie mieć podobne kolorystycznie wnętrze, jednak wykończone kontrastowymi czerwonymi detalami. Oba warianty będą mieć także dwudziestocalowe obręcze typu Hek, pomalowane na czarny mat. Logo 60-lecia marki znajdzie się również na siedzeniach i drzwiach.

Lamborghini Huracan 60th Anniversary

Z kolei Lamborghini Huracan Tecnica, poza takim samym malowaniem szaro-czarnym, zyska także wariant polakierowany na biało z zielonymi pasami. Te samochody będą mieć koła typu Damiso, pomalowane czarną błyszczącą farbą.

Wyróżniać się będzie niewątpliwie Huracan EVO Spyder, dla którego przewidziano niebieskie malowanie „Blu Le Mans” z białymi pasami i detalami. Alternatywnie Huracana EVO będzie można również zamówić z zielonym nadwoziem w kolorze zwanym Verde Viper.

Wszystkie trzy modele z limitowanej serii zostaną zaprezentowane w Mediolanie podczas tygodnia mody. Lamborghini wystawi także najnowszy produkt, czyli model Revuelto. Wydarzenie zaplanowano na najbliższy piątek, 21 kwietnia.

Redakcja Overdrive (BŁ)

Pozostałe wiadomości tutajPostaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *