MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Nowy Mercedes-Benz Klasy V i…

Od Klasy V po Vito, od silników spalinowych po napędy w pełni elektryczne – odnowione portfolio średniej wielkości samochodów dostawczych Mercedes-Benz przygotowuje się do premiery, która będzie miała miejsce latem tego roku. Zgodnie z obecną strategią korporacyjną, podstawą odnowionych modeli jest wyróżniający się nowy wygląd zewnętrzny i wewnętrzny, a także liczne aktualizacje elementów komfortu i funkcjonalności. W ten sposób Mercedes-Benz Vans zaspokaja potrzeby wielu klientów prywatnych i komercyjnych tworząc coś wyjątkowego, co jest zarówno wyrazem ekskluzywności, jak i ułatwia codzienne życie dzięki nowoczesnym technologiom.

Mercedes-Benz Vans zmienia oblicze

Mercedes-Benz Vans zmienia swoje oblicze. Firma wprowadza luksusowe rozwiązania do pojazdów dostawczych jako centralną część swojej strategii. Wynalazca segmentu lekkich pojazdów użytkowych chce oferować najbardziej pożądane samochody dostawcze i usługi dla swoich grup docelowych. Dla rodzin i entuzjastów wypoczynku, a także dla klientów komercyjnych.

Nowe EQV, Klasa V, Marco Polo, Vito i eVito

Modele średniej wielkości vanów marki z trójramienną gwiazdą mają ugruntowaną pozycję w swoich segmentach. Cieszą się także dużą popularnością – w Niemczech, Europie i poza nią. Wszystkie modele zawsze łączyły wysoki stopień funkcjonalności i komfortu z unikalnym, wysokiej klasy designem. Ponadto, wszystkie oferują mnóstwo miejsca dla biznesu, życia rodzinnego i następnej przygody na kempingu. Te cechy są ponownie podkreślane i ulepszane – od średniej wielkości vanów z silnikami spalinowymi po te z napędem elektrycznym.

Dzięki odświeżonemu wyglądowi zewnętrznemu i całkowicie nowemu wyglądowi wnętrza z najnowszą generacją MBUX, nowe modele Mercedes-Benz: EQV, Klasy V i Klasy V Marco Polo wyraźnie odzwierciedlają jeszcze większy nacisk na luksus. Tym samym podążają więc za modelami samochodów osobowych Mercedes-Benz. Z kolei nowe samochody dostawcze Vito i eVito uosabiają jakość premium wyraźniej i konsekwentniej niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście pozostając na szczycie swojego segmentu. Także między innymi dzięki całkowicie zaktualizowanemu systemowi informacyjno-rozrywkowemu i łączności, w tym nowym usługom cyfrowym, a także nowym funkcjom bezpieczeństwa. Pomagają tym samym profesjonalistom w wygodnym i wydajnym wykonywaniu ich pracy.

Mercedes-Benz Vans zaprezentuje swoje odnowione portfolio średniej wielkości samochodów dostawczych latem 2023 roku

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutajPostaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *