MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 156. Pożegnanie długodystansowca

W sto pięćdziesiątym szóstym odcinku podcastu motoryzacyjnego Overdrive, Bartosz Ławski z Maciejem Pertyńskim rozmawiają o samochodzie, który na jednym zbiorniku potrafi przejechać ponad 1200 km. Oczywiście, to jak najbardziej możliwe, co więcej, nadal na rynku jest takich aut sporo. Ale już niedługo, bo to przecież diesle. A tych się ostatnio bardzo nie lubi. Dlatego w czwartej generacji Skody Superb diesli już pewnie nie będzie. A szkoda, bo to świetne samochody. Posłuchajcie o długodystansowej Skodzie Superb aktualnej – jeszcze – trzeciej generacji.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 156 | Pożegnanie długodystansowca

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *