MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Toyota Highlander wraca do oferty z modelem 2024

Toyota rozpoczęła przyjmowanie zamówień na Highlandera z roku modelowego 2024, który dostępny jest w ofercie specjalnej już od 252 100 zł. Największy hybrydowy SUV marki oferowany jest w trzech wersjach wyposażenia oraz w ośmiu wariantach kolorystycznych. Highlander to największy SUV Toyoty w dostępny w Polsce. Mierzące blisko pięć metrów auto jest w stanie zabrać do siedmiu osób i pociągnąć przyczepę o masie do dwóch ton. Samochód ma napęd hybrydowy z silnikiem 2,5 l, który ma łączną moc 248 KM przekazywaną na wszystkie cztery koła przy pomocy inteligentnego napędu AWD-i. Toyota Highlander rozpędza się od 0 do 100 km/h w 8,3 sekundy. Średnie zużycie paliwa wg normy WLTP wynosi od 6,6 l/100 km, a emisja CO2 na poziomie 149 g/km (w cyklu mieszanym WLTP) oferuje najlepszy stosunek masy do emisji w swoim segmencie dla samochodów nieładowanych prądem z sieci.

Toyota Highlander

Klienci mogą już zamawiać Toyotę Highlander z roku modelowego 2024 w specjalnej ofercie promocyjnej. Rabaty i korzyści sięgają w niej 23 600 tys. zł. Dostępne są trzy wersje wyposażenia -Comfort, Prestige i Executive oraz osiem lakierów nadwozia.

Standardem w modelu Highlander są systemy wsparcia kierowcy podczas jazdy i parkowania Toyota T-Mate. Wyposażenie zawiera układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych i rowerzystów, asystent utrzymania pasa ruchu (LTA), inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC), automatyczne światła drogowe (AHB), system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu (RCTA) oraz system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM). Dodatkowo przy pomocy aplikacji MyT kierowca może zdalnie zamknąć lub otworzyć auto, włączyć światła awaryjne, a także uruchomić klimatyzację, by ogrzać lub schłodzić wnętrze przed podróżą.

Toyota Highlander
Toyota Highlander od 252 100 zł

Toyota Highlander Comfort w ofercie specjalnej kosztuje od 252 100 zł. Standardem w tej wersji jest 12,3-calowy, konfigurowalny wirtualny kokpit i trzystrefowa, inteligentna klimatyzacja automatyczna. Ponadto także inteligentny kluczyk, światła główne oraz do jazdy dziennej w technologii LED, przednie i tylne czujniki parkowania, kamera cofania ze statycznymi liniami pomocniczymi, 8-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego Toyota Smart Connect z nawigacją w chmurze, podgrzewana przednia szyba oraz podgrzewane fotele przednie. Auto ma również 18-calowe felgi aluminiowe, a tapicerkę foteli wykonano ze skóry syntetycznej.

Od 269 700 zł kosztuje po rabatach Toyota Highlander w wersji Prestige. Wyposażono ją w 20-calowe felgi aluminiowe, światła główne w technologii Bi-LED. Samochód ma także 12,3-calowy ekran dotykowy oraz system multimedialny Toyota Smart Connect Pro z nawigacją pracującą także offline. Fotel kierowcy ma pamięć ustawień, a tapicerka skórzana z perforacją dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych. We wnętrzu zastosowano też dodatkowe, nastrojowe oświetlenie, klapa bagażnika otwiera się elektrycznie i bezdotykowo. Kamera cofania ma zaś dynamiczne linie pomocnicze. Do wersji Prestige można zamówić pakiet Premium Audio JBL z 11 głośnikami (7000 zł).

Toyota Highlander

Toyotę Highlander Executive w specjalnej ofercie wyceniono od 287 300 zł. W tej wersji 20-calowe felgi pomalowano na czarno. Do wyboru są także trzy kolorystyki tapicerki foteli. Przednie fotele są wentylowane, a skrajne fotele w drugim rzędzie siedzeń zyskały podgrzewanie. Listę wyposażenia uzupełniają wyświetlacz HUD, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM) oraz lusterko wsteczne z kolorowym wyświetlaczem cyfrowym. Wersję Executive można rozszerzyć o pakiety Premium Audio JBL (7000 zł) oraz Skyview (7000 zł) ze sterowanym elektrycznie dachem panoramicznym.

Dodatkowe akcesoria i zabezpieczenia antykradzieżowe

Każda wersja Toyoty Highlander otrzymuje też pakiet Cargo o wartości 1000 zł. W skład niego wchodzi pozioma siatka bagażnika oraz wykładzina, a także zabezpieczenie pojazdu technologią syntetycznego DNA (1000 zł). Ponadto do auta można zamówić zabezpieczenie antykradzieżowe Meta System w technologii Bluetooth Low Energy w promocyjnej cenie 690 zł. Tym samym łączna korzyść na zabezpieczeniach kradzieżowych może sięgać nawet 2800 zł.

Konfigurację każdej wersji Highlandera można rozszerzyć o pakiet Style (3500 zł). Obejmuje on stopnie boczne oraz chromowaną listwę bagażnika. Można dodać także pakiet Bike (2600 zł) z bagażnikiem dachowym i dwoma uchwytami na rowery. Dostępny jest także komplet kół zimowych z 20-calowymi felgami aluminiowymi (12,5 tys. zł). W ofercie są też boksy dachowe w różnych rozmiarach.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutajPostaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *