MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Ford Mustang Mach-E Frost White już w Polsce.

Ford Mustang Mach-E wyróżnia się nie tylko wyglądem i osiągami, ale także możliwością personalizacji pojazdu. Jego przestronne wnętrze jest komfortowe i dopracowane w szczegółach. Model ten jest jednym z najlepiej prowadzących się aut elektrycznych, oferującym zaskakująco daleki zasięg. Ford Polska wprowadził właśnie do oferty specjalny pakiet stylizacyjny Frost White, dostępny wyłącznie w modelu Mustang Mach-E.

Ford Mustang Mach-E Frost White
Czym wyróżnia się Mustang Mach-E z pakietem Frost White?

Pakiet Frost White to wyjątkowe spojrzenie na Mustanga Mach-E dla osób, które uwielbiają biały kolor. Samochód z tym pakietem przyciąga bowiem spojrzenia białym wykończeniem detali nie tylko na zewnątrz, ale i w środku. To wyjątkowa wersja w kontekście całego rynku samochodów elektrycznych.

Ford Mustang Mach-E Frost White

Biały, trzywarstwowy lakier Star White pokrywa karoserię, obudowy lusterek, a także nadkola, które specjalnie poszerzono dla tej wersji. Specjalny lakier Oxford White wykorzystano natomiast do słynnych emblematów Mustanga obecnych z przodu i tyłu pojazdu, ale nie tylko. Pokrywa on także wnęki zaprojektowanych specjalnie dla tego pakietu 19-calowych felg.

Ford Mustang Mach-E Frost White

We wnętrzu kolor Oxford White znajduje się natomiast na emblemacie Mustanga na kierownicy.  Siedzenia, podłokietnik w konsoli centralnej i panele drzwiowe pokryto natomiast tapicerką w kolorze Light Space Grey. Idealnie kontrastuje ona z pozostałymi elementami tej wersji specjalnej. Uzupełnieniem całości jest listwa dekoracyjna deski rozdzielczej o klasycznym sześciokątnym wzorze i stonowanym kolorze Bright Silver.

Model z tym pakietem jest już dostępny do zamawiania

Mustanga Mach-E z pakietem Frost White wyposażono w napęd na cztery koła, baterię o zwiększonej pojemności, Pakiet Technology oraz dodatkowe opcje. Samochód jest już dostępny do zamawiania w Polsce, a cena pakietu to 5.000 zł.

– Naszym zdaniem samochody elektryczne są ekscytujące, a jazda nimi dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji. Wiedząc jak bardzo użytkownicy Mustanga Mach-E lubią personalizować swoje pojazdy, przygotowaliśmy dla nich wyjątkowy pakiet stylizacyjny – Frost White. Jesteśmy przekonani, że projekt tego samochodu trafi w gusta klientów, którzy do tej pory nie mogli znaleźć wersji idealnie skrojonej pod swoje wymagania. Luksusowo wyposażony pięciomiejscowy w pełni elektryczny SUV, ze sportowym przyspieszeniem i niezwykle dalekim zasięgiem, z atrakcyjnym pakietem stylizacyjnym jest w naszej ocenie wyjątkową propozycją na polskim rynku. To nasza niespodzianka dla klientów w oczekiwaniu na kolejne nowe, w pełni elektryczne modele Forda – powiedział Attila Szabó, dyrektor zarządzający Ford Polska.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *