MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 166. Wycieczka elektrykiem?

W sto sześćdziesiątym szóstym odcinku Podcastu motoryzacyjnego Overdrive, Bartosz Ławski i Maciej Pertyński zastanawiają się, czy nawet niezbyt daleka wyprawa samochodem elektrycznym to nic takiego, czy jednak nadal trzeba się bać, że prądu może nie wystarczyć. Niecałe 500 km w obie strony to dla samochodu spalinowego żadna odległość. Nawet, jeśli przyjdzie w drodze zatankować, stacji benzynowych jest mnóstwo. A ze znalezieniem ładowarki nadal są problemy, niektóre rejony to prawdziwa pustynia. I co wtedy? Posłuchajcie.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 166 | Wycieczka elektrykiem?

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *