MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Renault publikuje ceny nowego Espace

Nowe Renault Espace to w 100% hybrydowy samochód. Oferuje do 1100 km zasięgu z pełnym bakiem, system 4Control advanced od wersji esprit Alpine (druga wersja wyposażenia) oraz system multimedialny openR link i 32 systemy wspomagania prowadzenia. Ceny nowego Renault Espace E-Tech full hybrid na rynku polskim zaczynają się od 192 900 zł.

Nowe Renault Espace

Od dziś można składać zamówienia na Nowego Renault Espace. Nowe Renault Espace z silnikiem E-Tech full hybrid 200 można zamówić w cenie 192 900 zł (w wersji wyposażenia techno). 206 900 zł kosztuje zaś wersja esprit Alpine. Natomiast za najwyższą wersję iconic trzeba zapłacić 216 900 zł.

Nowe Renault Espace

Nowy Espace, z napędem E-Tech full hybrid o mocy 200 KM zużywa 4,6 l na 100 km w cyklu mieszanym. Oszczędność ta pozwala również na uzyskanie zasięgu do 1100 km. Nowy Espace plasuje się wśród samochodów o największym zasięgu i najniższej emisji CO2 w segmencie. Wszystko za sprawą napędu hybrydowego E-Tech full hybrid o mocy 200 KM, w połączeniu z automatyczną wielotrybową skrzynią biegów. Wysokie osiągi zapewniają więc radość z jazdy bez żadnych ograniczeń. Przyjemność prowadzenia dodatkowo zwiększają systemy MULTI-SENSE i 4Control advanced najnowszej generacji.

Nowe Renault Espace

Samochód zapewnia 80% jazdy w trybie elektrycznym po mieście i do 1100 km zasięgu. Może nim podróżować do siedmiu lub pięciu osób, które mogą zabrać bagaż do bagażnika o pojemności 777 l. System openR link, pozwala cieszyć się najlepszymi połączonymi usługami My Renault i Google, a także 39 dostępnymi aplikacjami.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutajPostaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *